Аца Лукас избегнал трагедија – За малку ќе се „удрел“ во камион

Видео

Фото: AtaImages/Атефан Томашевиќ

Пејачот Аца Лукас деновиве е снимен како непрописно преминува еден камион. Екипата на „Папарацо лов“ го фатила Лукас додека преминувал камион на недозволено место, односно на полна линија што не е дозволено по сообраќајните прописи.

За да биде уште полошо , кон неговиот автомобил во тој момент се движел друг камион кој фолкерот го избегнал за „влакно“.

Пејачот се уште се нема огласено по повод ова видео и прекршокот кој што го направил, а екипата на „Папарацо лов“ го советуваше следен пат да внимава повеќе и да не си „игра“ со животот.

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време