Антониа Гиговска од авион директно на матура – Еве каква матурантка беше пејачката

Модерна и шик

Фото: Тоше Огњанов, Фејсбук

Антониа Гиговска која што беше пратечки вокал на Тамара Тодевска на овогодинешната Евровизија вчера наутро пристигна во Скопје, неколку часа порано пред делегацијата поради фактот што вчеравечер славеше матура.

Фото: Инстаграм

Убавата пејачка за матурската вечер избрала да носи оверсајз костим – фустан искомбиниран со елегантни сандали и природен мејк ап.

Фото: Инстаграм

Инаку, неодамна во јавноста се обелодени дека младата пејачка е во врска со музичарот Иван Јованов кој што е вокал во „Либеро бенд“.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време