Анастасија Ражнатовиќ на гробот на Аркан за роденденот – Цеца не се појави

За прв пат после неговата смрт пејачката не го посети вечното почивалиште

Фото: Драгана Удовичиќ

Анастасија Ражнатовиќ го посети гробот на својот покоен татко Жељко кој беше убиен во 2000 година, а денес да беше жив ќе наполнеше 67 години.

Нејзината мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ, прв пат оваа година нема да го посети неговото вечно почивалиште на денешнен датум.

Фото: Принтскрин, Премијера

Иако често оди на гробот на Аркан, особено кога станува збор за помен или неговиот роденден, Цеца овојпат била спречена да го посети затоа што е на службено патување.

На гробиштата денес отишла само Анастасија која запалила свеќа и се задржала на гробот околу 30 минути.

Фото: Принтксрин 
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време