Анастасија Петреска ја покажа ќерката

Еве како изгледа внуката на пејачот Наум Петрески

Фото: Фејсбук

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина добија нова животна улога- станаа родители.

Бебенцето доби модерно име кое и го дадоа мама и тато, а одлуката била малата принцеза да се вика Андреа, сега гордата мама реши да објави една фотографија на својот профил на која позира со малата наследничка. 

Фото: Инстаграм

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време