Алесандра Амросио од срам пропаѓа во земја – Дечко и уринирал во гаќи на забава

Блам

Фото: Инстаграм

Момчето на манекенката Алесандра Амбросио уринирал во гаќи додека бил на еден познат фестивал во друштво на својата девојка.

Посилната половина на Алесандра, Николо Оди е фотографиран по напуштањето на една забава, а штом ги здогледал папараците неговата девојка се фатила за глава и го спуштила погледот кон земјата.

Фото: Profimedia

Откако се појавија фотографиите фановите веднаш започнаа да шпекулираат и да коментираат дали на него му се истурило пијачка или пак се помочал во гаќи.

Сепак многумина сметаат дека станува збор за уринирање на посилната половина на ангелот на Викторија Сикрет.

Фото: Profimedia
loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време