Александра и Филип Живојиновиќ јадат исклучиво храна приготвена во домот на Брена и Боба

Еве што и' пречи на новопечената мама

Фото: Мирко Табашевиќ

Александра и Филип Живојиновиќ се преселија во новиот дом на Бежаниска коса, а избраа место што е блиску до куќата на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ. Иако кујната им се средена и опремена, сепак во нивниот дом пристигнува исклучиво храна приготвена во домот на славната пејачка.

Младата пејачка неодамна стана мајка, па се’ уште и’ пречат мириси и не сака да се готви во нејзиниот сом. Затоа некој од членовите на семејството и’ доставува храна во домот. Земајќи предвид дека го дои малиот Александар, сите се трудат да се храни здраво.

 

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време