ВО ЖИВО од прес-конференцијата на Венко Филипче – Трет смртен случај во Македонија

На линкот подолу можете во живо да ја следите новата прес конференција на министерот за здравство, Венко Филипче

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време