Убавица како мама – Ќеркичката на Александра Накова го прослави 6. роденден

Мала принцеза

Поранешната манекенка Александра Накова деновове го прослави роденденот на малата наследничка, ќеркичката Леа.

Малата убавица наполни 6 години, а мама и организираше роденденска прослава во еден гевгелиски ресторан.

Леа имаше роденденска тема со еднорози, бајковит фустан и се’ она што ја прави среќна.

Секогаш ќе бидеш моето мало убаво девојче, се надевам секогаш ќе знаеш колку те сакам! Среќен роденден мое бебенце, напиша Накова.

Инаку, откако Накова стана мајка во бракот со сега поренешниот сопруг Гајдаџиев, реши да се повлече од очите на јавноста и да се посвети на мајчинството и малата Леа. Таа веќе извесен период живее во родната Гевгелија заедно со семејството каде отпочна и спопствен бизнис.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време