Убавата Џејла Рамовиќ матурираше – За овој посебен настан избра виолетов долг фустан украсен со бели бисери

Модерна и елегантна

Победничката на „Ѕвездите на Гранд“, пејачката Џејла Рамовиќ заврши средно образование и беше матурантка.

Пејачката присуствуваше на собирот по повод завршување на средно образование, а за прилика облече елегантен виолетов фустан украсен со бели бисери.

Пејачката на својот Инстаграм објави неколку фотографии од својата матура, а под објавата доби само позитивни коментари.

Потсетуваме, Џејла Рамовиќ победи во последната сезона на „Ѕвездите на Гранд“ каде што беше под менторство на Марија Шерифовиќ.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време