Цеца Ражнатовиќ на Велигден кај сватовите во Тител – Главен гостин новиот дечко со кого е неразделна

Семејството веќе Богдан го доживува како свој

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ и нејзините најблиски уживаа во величествениот имот во Тител кај сватовите Родиќ.

Имено, Вељко сподели дел од атмосферата на својот Инстаграм, а на ручек им се придружија и Мирко Шијан и неговата бремена девојка Бојана Родиќ и сестра на Богдана Ражнатовиќ. Тука беше и момчето на Цеца, Богдан Срејовиќ.

Семејство, што има?, им се обрати Вељко додека снимаше, и сите го поздравија со насмевка.

Покрај родителите на Богдана, присутни беа и сестрата на Цеца, Лидија со сопругот и децата, Наташа Родиќ, Богдана Ражнатовиќ …

Богатата трпеза не изостана, па очигледно е дека уживаат во природата и убавиот сончев ден.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време