Сите погледи вперени во убавицата што му го „помати“ умот на Дејвид Гета (ФОТО)

Не ја испушта од вид

Дејвид Гета (53) и неговата 25 години помладата девојка Џесика Ледон викендов беа снимени на плажа во Мајами, каде што светски познатиот диџеј падна во сенката на својата сакана.

Имено, иако Гета е многу попознат од својата нова девојка, таа стана вистински хит откако папараците ја фотографираа во минијатурни бикини.

Судејќи по односот на вљубените гулапчиња, може да се заклучи дека љубовта им цвета и покрај големата разлика во годините.

Инаку, Гета неодамна се разведе од сопругата по 22 години брак, а со неа има и две деца, 17 годишен син и 13 годишна ќерка.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време