Први фотографии од новородената ќерка на Енрике Иглесијас и Ана Курникова

Близнаците Никола и Луси добија сестричка

Славниот пејач Енрике Иглесијас и поранешната тенисерка Ана Курникова го добија своето трето дете.

Станува збор за ќеркичка од која пејачот на својот Инстаграм профил објави фотографија како ја држи во раце, додека Ана на својот профил објави две фотографии, едната каде бебе и лежи на градите, додека Енрике и го бакнува челото, а другата каде позира сама со бебето.

И двајцата родители имаат ист опис на фотографиите, на кои пишува – „Моето сонце, 30 јануари 2020 година“.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova) on

Ана и Енрике имаат уште две деца заедно, двегодишните близнаци Никола и Луси.

View this post on Instagram

My Sunshine 01.30.2020

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време