Пораката што Северина ја испрати преку своите чорапи дигна голем прав на социјалните мрежи (ФОТО)

Еве зошто!

Фото: Јелена Балиќ

Северина Којик (48) католичкиот Велигден го помина во родниот Сплит од каде што објави фотографија на својот инстаграм-профил.

На неа, пејачката ја гледаме во прекрасен пролетен фи=устан во интензивна жолта боја. Но откако ја објави фотографијата од центарот на Сплит, Севе повторно се најде во центарот на озборувањата, за тоа се виновни нејзините чорапи! Станува збор за спортски модел со интересна порака на себе…

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време