Помалиот син на Лепа Брена ќе се жени – Ова е новата снаа на пејачката

Виктор Живојиновиќ се заљуби до уши!

Помалиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Виктор Живојиновиќ конечно одлучил да смири и тоа поради својата избраничка Сандра Миљаковиќ.

Виктор е најмлад во семејството, па се му е дозволено. Беше многу разгален. Во еден период, Брена многу се нервираше околу неговите излегувања. Секогаш се плаши дека нешто ќе му се случи. Не може да спие додека тој не се врати од провод, но веќе работите се менуваат. Откако е во врска со Сандра целосно се смири, помалку излегува со друштвото и повеќе е поврзан со семејството. Дури е многу се ангажира во семејниот бизнис со виното, стана одговорен и амбициозен,  вели извор за „Свет“.

Сака да застане на свои нозе и да биде самостоен. Има план да се исели и да го живее својот живот. Се гледа дека е заљубен и не крие дека има сериозни намери со Сандра, додал изворот.

Девојката на Виктор работи како козметичарка во еден салон во Белград, а ги завршува и студиите по српски јазик и книжевност.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време