Пере од „Нокаут“ на заслужен одмор со ќерката и сопругата – Малата Софиа ужива покрај езеро и се сонча!

Малата сирена

Пејачот Никола Перевски или Пере од „Нокаут“ при крајот на ноември 2020 третпат стана татко и ја доби ќерката Софиа.

Пере оттогаш ужива со најмалиот член на семејството и секој слободен момент го поминува со најмалата наследничка. Тој на социјалните мрежи понекогаш знае да сподели некоја фотографија со најмалата наследничка и да покажа како го поминуваат времето заедно.

Музичарот деновиве е во нашиот прекрасен Охрид, каде што во друштво на семејството ги полни батериите. Тој на својот Инстаграм објави фотографија како одмора покрај плажа заедно со сопругата Јована и ќеркичката Софиа, а во описот напиша:

Среќичка“.

Инаку, Пере од првиот брак веќе ги имаат ќерките Михаела (21) и помалата ќерка Каја (13).

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време