Наташа Беквалац емотивно: „Мислев дека никој и никогаш повеќе нема да ми го украде срцето“ (ВИДЕО)

Но и тоа се случи!

Ова момче ѝ го украде срцето на пејачката

Наташа Беквалац доживеа необично изненадување на својот настап, а своите емоции ги сподели и соследбениците на Инстаграм.

Имено, таа многу се изненадила од едно момче кое се качило на сцената на која настапувала таа.

Малиот џентлмен со себе донел црвена ружа за пејачката.

 

Наташа го прегрна, а видеото го сподели на својот инстаграм-профил со објаснувањето:

Мислев дека никој веќе нема да ми го украде срцето. Велат, тоа ќе се случи кога најмалку ќе се надеваш. Така и беше. Будва, клуб, на штиците што се мој терен. Поздрави го тато и бакни ја мама. И честитај ѝ! Ќе знае мама за што“, напиша Наташа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva)

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време