Можела и подобар да избере: Ова е новата љубов на Адриана Лима (ФОТО)

Што мислите вие за новото момче?

Конечно е откриен новиот љубовен партнер на бразилската убавица Адриана Лима, која по разводот со кошаркарот Марко Јариќ, заплови во долгогодишна врска со турскиот писател Метин Хара, а потоа и во краткотрајна врска со турскиот бизнисмен Емир Ујар.

Меѓутоа, судејќи по фотографиите во продолжение, манекенката е во љубов со „мускулесто момче“, кое  го покажа во рамките на своите инстаграм-приказни.

Поточно, Лима објави неколку фотографии од роденденската прослава на својата пријателка на која присуствувала со својот нов сакан.

На дел од фотографиите јасно се гледа како момчето ја држи околу половината додека позира со неа, додека, пак, таа со главата е потпрена на неговото рамо.

Адриана можеше да најде и подобар“, гласи еден од коментарите на социјалната мрежа Инстаграм.

Што мислите вие за новиот љубивен избор на убавата Бразилка?

Фото: Printscreen Instagram,Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време