Луна Ѓогани е на маки: „40-та недела, а бебето не сака да излезе, што да правам?!“

На Миа и е убаво во стомакот

Блогерката и поранешната ријалити учесничка како и пејачка Луна Ѓогани само што не се породила, а сега признала и како се чувствува во 40-тата недела од бременоста.

Имено, таа се снимаше во лифт со огромниот стомак, а по нејзиниот израз на лицето се гледа дека едвај чека да стане мајка.

40. недела од бременоста, моето бебе и понатаму не сака да излезе. Ете, сака да биде во стомакот, напиша пејачката.

Инаку Марко и Луна очекуваат девојче и истото ќе го носи името Миа.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време