Лепа Брена испраќа топли поздрави од сончевиот Дубаи: „Жено, секоја чест за тебе!“

Годините ништо не ѝ можат

Лепа Брена замина на одмор во Дубаи од каде што го поздрави своите многубројни следбеници на Инстаграм софотографија на која позира на јахта.

На фотографијата, Брена носи едноделен костим за капење, а во преден план се нејзините долги и вити нозе, кои предизвикаа восхит како кај обожавателите, така и кај обожавателките на популарната пејачка, која, иако ја „раситни“ седмата деценија од животот, дефинитивно може да се пофали со извајана фигура.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lepa_brena_fan (@lepa_brena_fan_)

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време