Ким Кардашијан повторно во безобразно издание фановите згрозени: „Изгледаш ефтино!“

Ким позираше во новата колекција на модниот бренд Givenchy, но обожавателите најмногу коментирале дека ги покажува тангите.
„Те молам, не ги враќај тангите во мода“, „Жено, ти се гледаат тангите“, „Ах не, сега ова ќе биде нов тренд“, „Да, Ким, гледаме танга, во ред е“, „Тебе те сакам, но тие танга направија да изгледаш ефтино“, се само дел од коментарите.
Трендот за прикажување долна облека повторно го започнаа Дуа Липа и Бела Хадид, а Ким потврди дека овој омразен тренд се врати и дека танги ќе гледаме насекаде.
loading...

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време