Кети Пери откри дека откако станала мајка нема време за ништо, па веќе не се депилира и средува!

Ги покажа влакната на нозете среде емисија во живо

Новопечените мајки имаат свои приоритети, а на пејачката Кети Пери која неодамна стана мајка на ќерката Дејзи Дав не и е преоритет да ги депилира нозете.

Пејчката и членот на жири во Американскиот идол во последната емисија додека разговараше со кандидатка овој интимен детаљ го сподели со јавноста

Твојот глас е духовно искуство. Ангелски. Како новопечена мајка немам многу време па престанав да ги депилирам нозете. Кога пееше влакната на моите нозе пораснаа за 4 сентриметри“, изјави пејачката.

 

За да го потврди ова, Кети ги крена нозе, а нејзиниот колега од жирито, Лук Брајан потврди:

Кети Пери има коса на нозете“.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време