Јелена Карлеуша со солзи во очите на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“: „Вие мене не ме сакате и не ме почитувате!“

Им замери на колегите од жирито

Јелена Карлеуша се расплака во новата емисија на „Ѕвездите на Гранд“.

Според најавата за новата епизода која ќе се емитува во сабота, Јелена се расплака кога жирито не пушти да оди понатаму една нејзина кандидатка.

Дали тоа Јелена плаче?“, праша Марија Шерифовиќ. „Јелена плаче….јас тврдам дека на девојката која може да биде голема ѕвезда и ги исековте крилата на најглуп можен начин“, изјави Карлеуша, а Снежана Ѓуришиќ додаде:

 

Ти овде да седиш, да те видам дали ќе дадеше глас“ , изјави Снежана, а Карлеуша додаде: „Ми покажавте дека и не ме сакате и не ме почитувате“, изјави вознимерно Јелена, а члeновите на жирито се обидоа да ја разубедат дека не е во право.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време