Голема прослава во домот на актерката Нина Деан – Синот Каи наполни една година, доби торта пингвин

Забава во одбрано друштво и на отворено

Изминатиот викенд беше еден од најсреќните за младата актерка Нина Деан.

Имено, помина една година откако убавата актерка на свет го донесе својот син и се реализираше во улогата на мајка.

Малиот Каи е потпораснат и пресладок, а мама и тато му огранизираа роденденска забава во двор меѓу најблиските.

 

Инаку, Нина во текот на целата бременост не беше резервирана и често објавуваше фотографии од трудничкото стомаче. Нешто пред породувањето таа го доби и свршеничкиот прстен од својот сакан.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време