Го намали желудникот, па се преполови: Еве како сега изгледа Дарко Лазиќ, конечно го доведе телото во ред

Повторно е згоден

Дарко Лазиќ веќе подолго време води битка со килограмите, а неодамна беше го оперираше желудникот, односно го намали се со цел да го доведе своето тело во ред. Со оглед на тоа дека ригорозните диети немаа ефект, пејачот морал да се оперира, после што за рекордно време изгуби дури 20 килограми.

До вчера можев да јадам само супа и тоа четири лажици се на се, а од вчера и кашички за бебиња. Замислувам дека лажицата е сланина, откри фолкерот неодамна.

Фото: Принтскрин, Јутјуб, Папарацо лов

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време