Жестока драма пред средбата на Меган Маркл и Бијонсе: Детали што камерите не можеле да ги забележат

Зад сцената било напнато

Ваквото однесување кон членовите на кралското семејство се смета за непочитување

Музичкото и вистинското кралско семејство се запознале на премиерата на филмот „Кралот лав“ во Лондон, но инсајдери тврдат дека на средбата на Бијонсе и Џеј Зи со Меган Маркл и Принц Хари не било се’ совршено.

Додека пред камерите се прегрнувале и бакнувале, зад сцената владееле тензија. Советниците на Хари и Меган не биле воопшто воодушевени од однесувањето на пејачката и нејзиниот сопруг.

Имено, најмоќниот пар во шоубизнисот на премиерата дошол после Меган и Хари, што е забрането. Извор открил и дека доцнеле бидејќи имале проблем со златниот фустан, со кој Бијонсе ја засенила и самата војвотка.

Наводно, пејачката почнала да се подготвува за премиерата уште во 14 часот во хотелот. Кога конечно дошло време за да го облече фустанот, нејзиниот тим забележал дека е скинат. Бијонсе не сакала да се откаже од секси креацијата, па чекала во хотелот да дојде кројачка, која го поправила фустанот.

Поради тоа, Бијонсе и Џеј Зи доцнеле на премиерата дури 90 минути.

Иако Меган и Хари им го опростиле тоа, нивните советници не биле воодушевени.

„Ве сакаме, луѓе“, им рекла Бијонсе додека ја прегрнувала Меган, нарекувајќи ја принцеза.

ФОТО: Getty Images, Instagram

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време