Застрашувачки фотографии од славната актерка: Беше секс-симбол, но поради пластичните операции повеќе не личи на себе!

Го променила личниот опис

Повторно започнаа полемиките околу изгледот на Рене Зелвегер

Светот со години зуи за нејзиниот изглед. Од нејзините фанови постојано пристигнуваат критики на сметка на нејзиниот изглед, а сите се едногласни дека претерала со пластичните операции.

Една фотографија на социјалните мрежи предизвикала лавина од коментари.

Имено, јасно е како ден дека Рене Зелвегер (52) имала неколку корекции на лицето, но сега навистина е критично. Иако во еден момент престанала со филерите и ботоксите, по што лицето донекаде ѝ се поправило, но изгледа дека актерката се вратила на старо.

„Нема останато ни трага од онаа убава жена“, „Ова навистина не ѝ требаше“, се само некои од коментарите што можеше да се прочитаат под фотографијата.

Вака изгледала Рене пред сите естетски корекции:

Рене Зелвегер си ја отвори душата: „Живеев тажно и мрачно!“
loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време