Запознајте се со дел од учесниците на „U&Z Influencer awards“ во Travel категоријата

Во тек се „U&Z Influencer awards 2020“!

Магазинот „Убавина и здравје“ вторпат во Македонија ги избира највлијателните девојки и момци на социјалните мрежи, кои имаат фактор „С“, што значи не само селфи, туку и сила, среќа, слободен дух, супериорност, стил и став. Главен покровител на конкурсот е „Виолета“.

Погледнете дел од учесниците во Travel категоријата, спонзорирана од „Franck“. 


Сандра Кирков

Светски патник со поминати преку 90 земји, пасијата за патување отсекогаш била нејзино најголемо задоволство што прерасна и во 7-годишна професија. Инстаграм профилот ѝ служи како голема онлајн заедница на фотографии од многубројните патувања, а веќе е исполнет и со многу пријатели со кои дели слични интереси.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra (@sandra_kirkov)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra (@sandra_kirkov)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra (@sandra_kirkov)


Вирџинија Ристеска

Девојка со страст за патување која веќе 10 години ја користи секоја слободна прилика за да ги истражи прекрасните места низ светот и да ја искуси нивната култура и традиција. Инстаграмот го користи како свој онлајн патувачки фото-дневник каде споделувам информации кои ги научила за местото кое го посетува, но и како платформа каде и самата се инспирира за својата следна дестинација.

Сандра Малетски 

На Инстаграм профилот на Сандра можете да сретнете фотографии од неа и нејзинито семејство на разновидни светски дестинации кои ќе ви го одземат здивот. Таа со своите следбеници ги споделува секојдневните убавини на животот и авантурите кои во вас со сигурност ќе разбудат желба за патување.

Повеќе информации и правилата на конкурсот можете да ги прочитате тука.

 

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време