Вера Мештеровиќ се пофали со новите хеланки, но нејзините обожаватели гледаа во нешто друго (ФОТО)

Атрактивната водителка ја покажа својата совршена линија

Фото: Инстаграм

Првата мисица на Македонија и денес водителка, Вера Мештеровиќ е доста активна во последно време на социјалните мрежи.

Особено таа споделува фотографии и видеа од себе на својот профил на Инстаграм, каде што може да ја видиме во најразлични изданија.

Меѓу последните објави на Инстаграм, кај атрактивната Мештеровиќ е видео на кое таа позира во  хеланки и спортски градник, па во преден план е нејзината совршена фигура…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vera Mesterovic (@veramesterovic)

Инаку Вера беше во брак со поранешниот фудбалер Игор Кралевски со кого имаат две прекрасни деца…

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време