Викторија Лоба во бикини ја покажа совршената фигура (фото)

Поп пејачката Викторија Лоба неколку пати истакнуваше дека не е одушевена од животот во Русија, нејзината родна татковина барем што се однесува за времето, па секогаш кога е на гости таму посакува побрзо да се врати во Македонија и да побегне во потоплите краеви. Па со оглед на тоа што летото и очигледно најомиленото годишно време Лоба не губи време и комплетно ужива во него, соблече се од себе облече костим за капење и се опушти сончајќи се.

Минатата недела уживаше на Сани во друштво на својот свршеник, а овој викен замина да се лади покрај базен.

– Душа полна сонце, напиша Лоба покрај своите фотографии.

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време