Дел од момците пријавени во категоријата Insta Man: Уште 2 дена до крајот на конкурсот U&Z Influencer Awards!

Не пропуштајте ја можноста да станете U&Z Influencer!

Рокот за пријавување е до 15 септември!

Остануваат уште два дена до затворањето на конкурсот за учество во „U&Z Influencer Awards“, настан кој првпат се одржува во Македонија, а кој претставува можност да станете влијателна личност на социјалните мрежи или да ја зацврстите својата позиција во нив потпишувајќи договор со покровителите на една од осумте категории на натпреварот и освојувајќи вредна награда. Пријавувањето трае до 15-ти септември.

Како да се пријавите? Кои критериуми треба да ги исполнувате? Кои ќе бидат вашите задачи и какви награди можете да освоите? Сите овие информации ќе ги најдете на овој ЛИНК.

Со самото учество во мини-натпреварот си обезбедувате и место на гала-настанот, кој ќе се одржи на 4 декември во Ragusa Rooftop 360.  На гала-свеченоста ќе им бидат доделени статуетки на победниците во категориите и ќе се избере U&Z Influence Star, која ќе ја краси насловната страница на декемвриското издание на највлијателното списание за жени „Убавина и здравје“.

Не заборавајте дека пријавувањето трае до 15 септември, што значи дека ви остануваат уште два дена за да учествувате во овој уникатен конкурс!

Во наредните денови ќе објавуваме дел од пријавените учесници во осумте категории, а денес ви претставуваме дел од инфлуенсерите пријавени во категоријата Insta Man

Дарко Глишиќ

View this post on Instagram

😏

A post shared by GLIŠIĆ DARKO ( ГЛИШИЌ ДАРКО ) (@glishichdarko) on

Димитар Мишев

Мартин Данчев

Стефан Соколовски

Стојан Петрески Симјаноски

View this post on Instagram

Sometimes..

A post shared by @ simjanoski.s on

Следете нè! Забавувајте се со нас! Читајте нè! И станете Influencer Star!

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време