Униформиран: За овој период од животот на избраникот на Цеца малкумина знаат (ФОТО)

Еве со што се занимавал пред да стане менаџер

Цеца Ражнатовиќ заплови во љубовна врска со Богдан Срејовиќ, а тазе двојката од ден во ден е сè почеста тема во медиумите.

Откако во јавноста се појави информацијата дека фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ (47) е во врска со девет години помладиот Богдан Срејовиќ (38), многумина ги заинтригира кој е мажот што ѝ го привлекол вниманието и какво е неговото минато.

Богдан е менаџер на елитен ресторан во Белград, а пред тоа се занимавам со моделинг за што сведочат малубројните фотографии на неговиот инстаграм-профил.

Овој период од неговиот живот е обвиткан со „велот на мистеријата“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)


Срејовиќ за потребите на една модна колекција носел и униформа, а очигледно од овој период има убави спомени.

Да се вратиме на старата професија, но само за кратко“, истакна тој во описот на споменатата фотографија.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bogdan Srejovic (@bogdansrejovic)


Фолк-пејачката досега не се огласи во јавноста по повод новата љубовна врска, но судејќи по фотографиите што ги објавува на социјалните мрежи, дефинитивно ужива во новата љубов.

 


Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време