Цеца Ражнатовиќ полуде бидејќи ја снимаат додека пее на приватна забава (ФОТО)

Неочекувана реакција

Што ѝ стана?

Популарната пејачка Цеца Ражнатовиќ е позната во јавноста како јавна личност која е секогаш расположена да се дружи со своите обожаватели и со новинарите. Таа позира насмеана и ведра, па токму затоа кратката видеоснимка што осамна на социјалните мрежи ги збуни обожавателите на нејзиниот лик и дело.

Имено, видеоснимката е настаната на една приватна забава на која популарната пејачка пее една од своите песна, и токму за време на пеењето забележува дека ја снимаат со телефон. Каква е нејзината реакција, погледнете сами:

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време