Цеца Ражнатовиќ покажа како изгледала како мало девојче (ФОТО)

Мала Цеца

Фото: ATA Images

Денес е голема ѕвезда, а некогаш беше сосема обично девојче родено во Житораѓе во јужна Србија, во учителско семејство.

Цеца Ражнатовиќ (46) одлучи на своите многубројни следбеници и обожаватели да им покаже како изгледала кога била мало девојченце. Фотографијата ја објави на инстаграм-стори и напиша кратко и јасно: „Јас“, објавувајќи и смајли што плаче од смеење.

Фото: Принтскрин Инстаграм

 

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време