Трите најомилени пријателки повторно заедно: Моника, Рејчел и Фиби по 15 години (ФОТО)

Прекрасна глетка за љубителите на популарната ТВ-серија „Пријатели“

Доцна во неделата навечер – наместо да присуствува на доделувањето на престижните Critics’ Choice Awards 2020, Џенифер Анистон излезе на вечера со своите колешки Кортни Кокс и Лиза Кудроу.

Поздрав од девојките од другата страна на салата“, напиша славната Рејчел во описот на фотографиите што ги објави на својот инстаграм-профил.

 

View this post on Instagram

 

Hi from the girls across the hall 👋🏼

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Разбирливо, фотографиите од оваа „фантастична тројка“, која десет сезони ја гледавме на ТВ-екраните во популарната серија „Пријатели, која, пак, и по 15 години од емитувањето на последната епизода се’ уште ги засмејува сите што првпат, но и повторно ја гледаат, „заработи“ куп комплименти, коментари и повеќе од 9 милиони лајкови.

Ве сакам сите!!!”, коментираше Рита Вилсон, Исла Фишер, пак, напиша: „Сестри“, додека Џулиет Луис искоментира: „Јас многу ги сакам овие слики!“

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време