Средба на Џесика Алба со отровна змија во природа: Реакцијата на актерката кажува сè! (ВИДЕО)

Сосема неочекувано

Популарната холивудска актерка Џесика Алба наишла на змија отровница за време на прошетката во паркот. За среќа, актерката успеала да избега од змијата, а непријатната средба била забележана со камерата на мобилниот телефон на нејзините придружници.

Џесика го сподели видеото на Инстаграм, и ги предупреди своите следачи дека содржи пцости…

 

 

View this post on Instagram

 

When u unknowingly walk over a 5ft 🐍 rattle☠️🙀🤯…. 🛑adult language

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време