Спектакуларно: Северина Којиќ изведе трик на бината што ги парализира сите (ВИДЕО)

Бина во облик на дијамант - најсовремениот светски стандард

Северина Којиќ ја почна својата турнеја The Magic Tour, а првиот концерт, кој го одржа вчеравечер во „Спаладиум-арената“ во Сплит, долго време ќе се раскажува.

Според написите во хрватските медиуми, ова е една од најголемите и продукциски најизискувачки турнеи на овие простори, па воопшто не изненадува фактот дека сè изгледаше грандиозно.

 

Северина два и пол часа настојуваше на присутните да им приреди концерт на каков досега немаат присуствувано, и со само еден потег направи целата арена да остане „без текст“.

Како изгледаше тоа, погледнете во видеоснимката во продолжение:

Видео: Youtube

Фото: ATA Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време