Сопругата на Том Хенкс на обожавателите им го даде тел. број: „Испратете ми порака!“ (ВИДЕО)

Времето бавно поминува во карантинот

Пејачката и продуцентка Рита Вилсон (63) и нејзиниот сопруг Том Хенкс (63) се лекуваат од коронавирусот во домашна изолација во Австралија.

И двајцата им соопштија на своите следбеници на Инстаграм дека се чувствуваат добро.

Но Рита отиде чекор подалеку и им го даде телефонскиот број на своите обожаватели во своето видеообраќање на Инстаграм:

Ова е мојот телефонски број (310) 299-9260. Испратете ми порака за да можам да ве известам што правам кога сум во вашиот град (откако ќе можеме да ги напуштиме домовите) и ќе можеме да останеме во контакт.Ќе ви возвратам со СМС порака во догледно време. Исто така, ве молам, испратете ми нови предлози за песна за мојата карантинска топ-листа”, вели Вилсон во видеото.

Видео: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време