Сочен бакнеж на црвениот килим: По низата турбуленции, конечно им цветаат ружи (ФОТО)

Ги „почестија“ фоторепортерите

На свечената премиера на филмот „Падот на ангелот“ во Лос Анџелес, шкотскиот актер Џерард Батлер позираше на црвениот килим со својата девојка Морган Браун (48) со која неколку пати раскинуваше и се смируваше.

Овој пат јасно покажа дека во љубовта им цветаат ружи, бакнувајќи ја страсно пред насобраните фоторепортери.

Врската ја почнаа во 2014 година, а по честите разделби, минатата година во април одлучија да си дадат уште една шанса.

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време