Сите зборуваат за тоа како Бијонсе ѝ се умилкувала на Меган: Љубов на прв поглед! (ФОТО, ВИДЕО)

Се обожаваат!

Меѓусебното обожавање било очигледно

Поп-ѕвездата Бијонсе на филмската премиера на „Кралот лав“ се сретнала со Меган Маркл и во таа пригода ја нарекла своја „принцеза“, открил човек задолжен за читање од усни.

Бијонсе (37) ја поздравила Меган со зборовите: „Здраво, моја принцезо!“

Се верува дека ова е првата средба на двете жени, бидејќи тие досега не се познавале, иако Бијонсе во неколку пригоди јасно ја искажувала својот наклонетост кон војвотката од Сасекс.

Пејачката и нејзиниот сопруг Џеј Зи, на младиот пар од кралското семејство му дале и совет за родителство:

Секогаш најдете време за себе.“

Човекот задолжен за читање од усни открил и дека Бијонсе ѝ кажала на Меган дека нејзиниот син Арчи е многу убав, а војвотката срдечно ги прегрнала Бијонсе и Џеј Зи.

Изгледа дека пламнало такво обожавање и љубов што не може ни да се опише со зборови. Погледнете ги фотографиите па проценете сами…

ФОТО: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време