Сите се прашуваат што ѝ е: Хајди Клум не престанува да објавува провокативни фотографии на кои е речиси гола!

Тотално се распуштила!

ФОТО: Profimedia

Откако се свршила, легендарната манекенка и мајка на четири деца како да заборавила на општествените конвенции

45-годишната манекенка Хајди Клум отпатувала со својот свршеник Том Каулиц на романтично патување во Хонг Конг.

Спомените што ќе ги понесе со себе од овој одмор одлучила да ги обележи на необичен начин – со разголени фотографии.

View this post on Instagram

Good morning Hong Kong. I❤️U

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Таа објавила неколку фотографии на кои позира само во црни гаќички, без горен дел, додека гледа во огромните облакодери на градот, а на некои фотографии може да се види и нејзиниот свршеник, кој исто така е без горен дел од облеката.

View this post on Instagram

J✈️E🤪T🌏L🕞A❤️G

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Сосема е сигурно дека манекенката и нејзиниот свршеник одлично си поминале и уживале во големиот град, бидејќи освен разголени фотографии, објавила и неколку фотографии на кои ужива во градот, се вози со бротче и си разменува нежности со Том.

View this post on Instagram

TAI O ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

View this post on Instagram

😁⛵️❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

loading...

Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време