Синот на Бекам повторно фати девојка која личи на неговата мајка Викторија

Бира само копии, што се случува?

По раскинувањето со Хана Крос, Бруклин Бекам наводно има нова девојка. Станува збор за пет години постара актерка Фиби Торенс.

Бруклин кој се занимава со уметничка фотографија и студира во Њујорк уживал неколку дена со познатата бринета за која велат дека е двојничка на Викторија.

Пријателите се шегуваат дека новата девојка на Фиби изгледа исто како и неговата мајка Викторија Бекам.

Фиби е ќерка на поранешниот играч на тенис Сема Торенс. На почетокот работела како модел, а глумела и во филмот „Mandy the Doll’.

Во текот на летото, Бруклин раскина со неговата девојка Хана,  за која исто така велат дека изгледа како неговата мајка.

Парот беше во врска девет месеци, но често се караа, па дури и во јавност. За нивната врска пријателите велеа дека е токсична.

Фото: Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време