Шерон Стоун (63) во врска со раперот РМР (25): Не постои побизарна двојка!

Се шушка

Актерката ужива во врската со младиот рапер чие име всушност е непознато за јавноста

Актерката Шерон Стоун (63) важи за една од најпаметните дами во Холивуд. Позната е и по тоа што го одржува телото во совршена кондиција. Неодамна ги сподели своите правила за вита фигура и затегнато лице, но сепак и тогаш премолче важен факт – љубовта.

Имено, се шушка дека веќе со месеци е во врска со младиот рапер РМР, кој има 25 години, а чиј имиџ е по малку бизарен. Тој во јавност се појавува со маска за скијање на лицето и со заби покриени со златни навлаки.

Озборувањата дека се во врска ги поттикна и најновата фотографија на која раперот ја прегрнува Шерон. Двојката на концертот на раперот Дрејк танцувала во ритамот на хип-хоп, а РМР изјавил дека Шерон е неверојатно кул.

„За сега им одговара да се дружат на ваков начин. Излегуваат заедно и одлично си поминуваат“, открил извор близок на двојката.

Шерон Стоун (63) без срам шета во бикини: За да има вакво тело, таа се откажува од ОВА!
Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време