Северина Којиќ сама го прослави 49-от роденден: Никого не сакала да види

Тешко ѝ е

Цел ден плачела и тагувала

Северина неодамна го пролсави 49-от роднеден, нокако што пренесуваат изворите за поратол „Скандал“, пејачката воопшто не била расположена за прослава бидејќи била сосема сама.

Севе е многу тажна и осамена, дури и на денот на роднеденот, никој не беше покрај неа“, започнува изворот за „Скандал“, и додава:

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Severina (@severina)

Се шушка дека наводно Игор бил со неа, но неколку дена пред роденденот, така што не знам што е со нив и каков им е статусот, тоа никој не го знае освен тие. Дури и винарот демантира дека има врска со неа и никому не му е јасно зошто се разделени таа и Игор. А на неа и не ѝ е лесно, мајка ѝ е стара, со Игор никој не знае каков ѝ е односот, со Оља и Кеба не комуницира, ѝ недостасува синот, не настапува поради корона, ма, општ хаос! Дури не е ни сигурно дека била со Игор пред роденденот, знам само дека тој ден беше многу меланхолична, споделуваше тажни песни на Инстаграм и се гледаше дека не е среќна. Би сакала многу да ѝ тргне бидејќи заслужува и на неа да ѝ осамне, доста страдаше и се бореше како лавица сиве години“, заклучи изворот за „Скандал“.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време