Северина Којиќ: „Имам мал круг големи луѓе“ (ФОТО)

Дали во него спаѓа и сопругот?

Фото: „Свет“

Северина Којиќ викендов го поминува во друштво со своите пријатели, далеку од очите на јавноста.

Популарната пејачката на својот инстаграм-профил сподели фотографија од своите пријатели далеку од градскиот метеж, под која напиша:

Имам мал круг на големи луѓе.“

Следачите веднаш почнаа да прашуваат дали во овој круг на пријатели се’ уште е и нејзиниот сопруг Игор Којиќ, бидејќи не се знае дали се’ уште се заедно.

Додека едни тврдат дека во Истра со Северина е и Којиќ, други ѝ порачуваат сопругот да го задржи барем во кругот на пријателите доколку се скарани или разведени.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време