Сепак не е совршена: Што е со стапалата на Георгина Родригез? (ФОТО)

Хејтерите ѝ најдоа мана

Хејтерите задоволно ги тријат рацете поради фотографијата која избраничката на славниот Кристијано Роналдо, Георгина Родригез ја објави на својот инстаграм-профил, најавувајќи го новиот проект.

Имено, свршеницата на фудбалерот важи за една од најзгодните жени на јавната сцена, но душогрижниците ѝ најдоа мана – нејзините огромни стапала што се гледаат на споменатата фотографија.

 

 

View this post on Instagram

 

Work day 👙 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Очигледно станува збор за некоја визуелна измама, бидејќи познато е дека Георгина носи број 37 на обувки, а на многу други фотографии стапалата ѝ изгледаат соодветно со остатокот од телото.

 

 

View this post on Instagram

 

Yellow top, open sea, good vibes only 💛 @suspiciousantwerp #suspiciousantwerppartner

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Фото: Инстаграм, Getty Images

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време