Секси – Актерката Ана Стојановска се соблече во костим за капење

Ја покажа својата фигура, па му кажа „чао“ на летото

Познатата актерка Ана Стојановска во моментов е на заслужен одмор и одмара на еден познат грчки остров. Од таму убавата Ана ги почести фановите со фотка во костим за капење, а истата за краток временски период собра стотици лајкови и коментари.

Инаку, Ана наскоро ќе стане и тетка, односно нејзината сестра Јана за кратко време ќе се реализира во улогата на мајка, а Стојановска во интервју за „Бекстејџ“ го откри полот на бебето и кажа дека ќе добие внук.

Погледнете како изгледа Ана во бикини:

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време