Сексапилната пијанистка влезе со клавирот во морето (ВИДЕО)

Нешто невидено

Несудената „невеста“ на виолончелистот Стјепан Хаусер, со која го поврзува по раскинувањето на свршувачката со хрватската пејачка Јелена Розга, а кој соработуваше и се бакнуваше за време на настапите со украинската пијанистка, Лола Астанова, обожава да ја итригира јавноста.

 

На своите настапи со клавирот, таа е максимално провокативна, а овој пат отиде и чекор подалеку во својата екстраваганција и објави видео на кое свири на клавирот во костим за капење… на плажа… додека ја заплискуваат бранови.

 

 

View this post on Instagram

 

Who’s got that summertime sadness? 🌊 • • • #piano #pianist #musician #songs #vocals #summertime

A post shared by LOLA ASTANOVA (@lolaastanova) on

Но тоа не е се’… Лола позира топлес, во црни гаќички, наметната со црно сако…

Велат дека за добрите работи е потребно време… Затоа јас секогаш доцнам“, заводливо порача Лола во описот на фотографијата објавена на својот инстаграм-профил.

 

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време