Се смирија: Најпопуларната двојка повторно заедно (ВИДЕО)

Најмладата милијардерка во светот и популарниот рапер изгледа ги закопаа воените секири и се смирија, пренесуваат светските медиуми. Имено, Кајли Џенер на својот инстаграм-профил објави фотографии со која потврди дека времето го поминува со нивната заедничка ќеркичка Сторми, сестра си Клои Кардашијан и нејзината ќерка Тру на фарма за тикви… А со нив беше и Тревис Скот, со кого ја раскина врската пред неколку месеци.

 

 

View this post on Instagram

 

let the festivities begin 🧡

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

 

Изгледа дека Кајли и Тревис одлучиле да и’ дадат уште една шанса на својата љубов, за што јасно сведочи видеоснимката што најмладата сестра во кланот Кардашија-Џенер ја објави на социјалните мрежи.

 

Фото: ИНстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време