РЕТКА ГЛЕТКА: Каролина Гочева објави фотографии од летниот одмор (ФОТО)

Миконос го замени со Крф

Каролина Гочева и Михаил Корубин годинава Миконос го заменија со друг грчки остров – со Крф. Популарната брачна двојка на познатото летувалиште, каде што, судејќи по фотографиите што популарната пејачка ги објави на својот инстаграм-профил, уживаше во кристалните води на Јонското Море, вкусна храна и пијалак и романтичните прошетки низ островот, карактеристичен по тоа што ги сплотува грчката традиционалност и венецијанската естетика.

На фотографиите јасно се гледа дека на сопружниците им годел одморот, посебно на поп-дивата, која изгледа најубаво досега!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Фото: Инстаграм

Прочитајте и
Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време