Првата средба на Ана и Раста по четири месеци: Пејачката конечно го посети во затворот

Пушти срце

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста својата бурна љубов ја крунисаа со уште побурен брак. И покрај силните емоции, не успеаја да ја одржат брачната заедница, а по разводот останаа во добри односи.

Поп-пејачката не криеше дека разводот ѝ паднал многу тешко…

Бев на дното, психичко, физичко, ментално, во секоја можна смисла во која може да биде една жена, но едноставно ја гледам Тара и таа љубов е толку силна и голема што немаш многу простор да размислуваш, го немаш тој луксуз. Бев на дното, тогаш така се чувствував, ми беше тежок периодот во животот“, изјави таа кај Огњен Амиџиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Иако успеаја некако да ги израмнат сметките и подобрат односите, апсењето на контроверзниот рапер повторно ги раздели и скара, па по четири месеци откако е лишен од слобода, бившата сопруга конечно одлучи да го посети во затворот…

Се шегуваа и се смееја. Ана биеше шега на негова сметка. Му рече дека ќе го претепа кога ќе излезе од затворот. Тој се смееше. Но кога го напушти затворот, едноставно пукна. Плачеше со часови. Многу ѝ падна тешко кога го вратија во ќелијата. Сепак, тој е таткото на нејзиното дете, човекот што најмногу го сакаше во животот и многу ѝ е тешко, колку и да глуми дека е силна“, открил извор за „Информер“.

Фото: Инстаграм

loading...
Прочитајте и

Оставете одговор

Вашата мејл-адреса нема да биде прикажана.

Ви благодариме за коментарот!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Сакаш посебен третман?
Зачлени се во елитниот клуб. Регистрирај ја својата е-адреса и добивај специјални понуди и вести
Одјава е можна во секое време